Projektowanie i Montaż Instalacji Odkurzacza Centralnego


Firma WATERM wyróżnia się usługą integracji wielu instalacji oraz kompleksowością usług. Zapewniamy naszym klientom szeroki wachlarz systemów, które zaplanujemy i zamontujemy, oszczędzając konieczności negocjowania, wynajmowania i koordynowania prac wielu wykonawców.

Oferujemy sprawdzone i przetestowane systemy oraz usługi, dlatego z pewnością siebie, przekonujemy naszych klientów, by wybiegali w przyszłość .

Nawet we wczesnej fazie inwestycji zachęcamy do zaplanowania tych instalacji, które w danej chwili mogą wydawać się czymś nie ważnym, a których potem będzie brakowało.

Jednym z takich systemów, których często nie bierze się pod uwagę we wczesnej fazie budowy jest odkurzacz centralny.

Systemy centralnego odkurzania stale zyskuje na popularności w budownictwie prywatnym, biurowym i przemysłowym.
Dzieje się tak z bardzo prostego powodu- jest to rewolucyjnie praktyczne rozwiązanie i potocznie mówiąc- ułatwia życie.

Gwarantujemy:
-kompleksową analizę potrzeb
-wysokiej klasy urządzenia i orurowanie
-profesjonalny montaż
-prostą obsługę instalacji
-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Instalacja takiego odkurzacza w wykończonym budynku, bywa uciążliwa. Centralę można umieścić w kotłowni lub garażu, a rury wkuć w ściany lub poprowadzić pod sufitem i zakryć- mamy doświadczenie w takich projektach. Niestety taki zabieg może okazać się poważnym remontem, a rozplanowanie instalacji, tak by nie kolidowała z instalacją elektryczną lub wodną mocno utrudnione.
Nawet w przypadku nowej budowy zaplanowanie systemu centralnego odkurzania, kiedy wszystkie inne instalacje zostały już zaprojektowane i zamontowane może nie być proste. Na wielu przykładach przekonaliśmy się jak ciężko skoordynować pracę wielu podwykonawców, tak by nie dochodziło do konfliktów instalacji i wiemy, jak tego unikać.

Zachęcamy do kontaktu, by razem zaplanować instalację odkurzacza centralnego już we wczesnej fazie budowy lub modernizacji systemów.

Więcej o zaletach Systemu Centralnego Odkurzania na stronie producenta oraz na kanale YT:
https://cyclovac.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=RhidKTT79wI

Polska
Wstępna oferta- Spotkanie - Wycena końcowa
Producenta / Serwis WATERM
CYCLOVAC, VACUFLO, VENTON, BEAM, TOPVAC
 
 


Liczba wyświetleń strony: 834