Projektowanie i Montaż Wentylacji i Rekuperacji


Firma WATERM przez lata wyspecjalizowała się w dziedzinie techniki grzewczej i wciąż rozwija się, by nasi klienci mieli dostęp do najnowszych trendów na rynku. Ogrzanie wnętrz to dziś nie jedyny problem, jaki trzeba wziąć pod uwagę planując nowe lub udoskonalając dotychczasowe instalacje.

Odpowiednia wentylacja jest równie ważna co ogrzewanie. Jest tak dlatego, że wentylacja grawitacyjna nie sprawdza się już w przypadku nowych, szczelnych budynków. Bez systemu wentylacji i rekuperacji, pozostawiamy regulacje temperatury i utrzymanie odpowiedniej świeżości powietrza uchylonemu oknu i tworzeniu przeciągów.

Oczywiście konieczne jest by odpowiednio zaplanować ilość i umiejscowienie punktów nawiewnych i wywiewnych. Można to zrobić jedynie biorąc pod uwagę rozmieszczenie instalacji grzewczej i przeznaczenie poszczególnych pomieszczeń.

Dlatego oferujemy i gwarantujemy:
- kompleksową analizę potrzeb
-Integracje instalacji z pozostałymi systemami
-wysokiej klasy urządzenia i orurowanie
-profesjonalny montaż
- prostą obsługę instalacji
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

System Wentylacji i Rekuperacji to:
-ŚWIEŻOŚĆ bez przeciągów.
-ZDROWIE- oddychaj odpowiednio przefiltrowanym powietrzem, bez kurzu i zanieczyszczeń, nawet w centrum miasta.
-BEZPIECZEŃSTWO, które zapewniają czujniki monitorujące skład powietrza w budynku.
-ODZYSK CIEPŁA dzięki nowoczesnym rozwiązaniom rekuperacja pozwala odzyskać ciepło z wyrzucanego powietrza i oddać je wpuszczanemu.
-KONTROLA dzięki integracji systemów możemy zarządzać pracą wentylacji, kotła lub pompy ciepła i pozostałymi systemami, z pkt jednego sterownika.
-OSZCZĘDNOŚĆ będąca wypadkową wielu zalet wentylacji i rekuperacji, jak wykluczenie wyziębiania pomieszczeń, współpraca systemów, odzysk ciepła, itd.
-CISZA i SPOKÓJ , gdyż nie musimy otwierać okien, ani martwić się, że po dłuższej nieobecności w domu będzie duszno i zimno.

SKONTAKTUJ się z nami, aby przedyskutować, jak system wentylacji i rekuperacji może wpłynąć na Twoją przestrzeń, a my zaplanujemy i zamontujemy dla Ciebie nowy wymiar KOMFORTU I ŚWIEŻOŚCI.

Polska
Wstępna oferta- Spotkanie - Wycena końcowa
Producenta / Serwis WATERM
VAILLANT, ZEHNDER, THESSLAGREEN, COMAIR, THERMOkONTROL Pe-Flex
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2133