Sklep Internetowy- Urządzenia elektryczne- piece akumulacyjne, oczyszczacze, grzejniki kanałowe


Firma WATERM nie staje w miejscu i nie boi się nowych wyzwań. Dlatego rozszerzyliśmy naszą działalność o sklep internetowy.

Dzięki współpracy z producentami wciąż poznajemy i wdrażamy do oferty nowe, nietypowe rozwiązania, Wiemy dokładnie, jakie nowości technologiczne wchodzą na rynek i są najwydajniejsze.

OCZYSZCZACZE POWIETRZA w dobie walki ze smogiem, ważne jest, aby zadbać o jakość powietrza w miejscach, gdzie spędzamy najwięcej czasu, czyli w naszych domach i w pracy. Najtańszym i najszybszym sposobem na to jest wybranie oczyszczacza powietrza. Odwiedź nasz sklep internetowy lub zadzwoń.

PIECE AKUMULACYJNE dziś znacząco różnią się od tych tradycyjnych. Unowocześniono design urządzeń, ale przede wszystkim udoskonalono technologie, są:
-ESTETYCZNIEJSZE
-EKONOMICZNIEJSZE
-ZAUTOMATYZOWANE
-OSZCZĘDNIEJSZE -mogą nagrzać się w tańszej taryfie i magazynować ciepło na później
-WYDAJNIEJSZE- prawie 100% energii Elek zamieniana jest na energię cieplną


GRZEJNIKI KANAŁOWE to dyskretne i użyteczne rozwiązanie grzewcze. Skutecznie ogrzewają pomieszczenie oraz zapobiegają napływowi zimnego powietrza z tarasów i balkonów. Są doskonałym uzupełnieniem instalacji ogrzewania podłogowego, czyniąc cały system ogrzewania jeszcze wydajniejszym i ekonomiczniejszym. Są:

-DYSKRETNE i ELEGANCKIE- ukryte w podłodze, na wierzchu pozostaje jedynie elegancka kratka dopasowana do stylu pomieszczenia
-INTEGROWANE z pozostałymi systemami grzewczymi
-NAJSKUTECZNIEJSZE w najchłodniejszych miejscach domu, jak drzwi tarasowe itp.

Słyszałeś o nowej technologii grzewczej, widziałeś ciekawe urządzenie?
Skontaktuj się z nami, a my doradzimy, pomożemy zdecydować, czy jest to dobre rozwiązanie dla Ciebie, a później zaplanujemy i zamontujemy instalację lub urządzenie, tak by działało najwydajniej i wyglądało najlepiej.

Polska
Wstępna oferta- Spotkanie - Wycena końcowa
Producenta / Serwis WATERM
Thermoval, Raychem, Pentair, Dimplex
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1662